Kompleksowa realizacja inwestycji

Zakres działalności

Jako GENERALY WYKONAWCA inwestycji budowlanych, Bati-Invest oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę procesu budowlanego obejmującą:
  • opracowywanie koncepcji,
  • kompleksowe projektowanie obiektów we wszystkich branżach
  • optymalizacje,
  • kosztorysowanie,
  • kompleksową realizację procesu budowlanego i nadzór nad jego przebiegiem
  • modernizacje i przebudowy obiektów
  • wyposażenie w specjalistyczne urządzenia
  • obsługę inwestycji oraz serwis posprzedażowy
Na zamówienia klientów prywatnych oraz instytucjonalnych realizujemy budowy w systemie Zaprojektuj i wybuduj rozpoczynając od wsparcia w precyzyjnym określeniu potrzeb inwestora, a skończywszy na uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

Obsługa i realizacja inwestycji

Jako profesjonaliści, służymy fachową pomocą techniczną w trakcie całego procesu inwestycyjnego. Wspieramy naszych inwestorów w zakresie projektowania wykonawczego realizowanych obiektów, podpowiadamy optymalne rozwiązania zmniejszające koszty lub podnoszące jakość w ramach założonego budżetu budowy.

Prowadzimy rzetelną dokumentację realizowanych obiektów pozwalającą na sprawne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, a w przyszłości ułatwiającą dokonywanie wszelkich modyfikacji wynikających ze zmieniających się potrzeb klienta.

Dbałość o jakość i odpowiedzialność techniczna za wykonane zadania, fachowość kadry, terminowość podejmowanych zleceń oraz optymalizacja kosztów to tylko niektóre z atutów, dzięki którym jesteśmy wybierani jako wykonawcy obiektów o charakterze: użyteczności publicznej; handlowo - usługowym, biurowym i przemysłowym.

Wiele zadań inwestycyjnych polegających na adaptacjach, czy rozbudowach wykonaliśmy nie zakłócając normalnej pracy obiektów, jak choćby wymiana poszycia dachu wraz z konstrukcją w budynku Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku, czy rozbudowa działającej Galerii Handlowej.

Ostatnie realizacje


Stocznia Jachtowa

generalne wykonawstwo hal produkcyjnych oraz zaplecza biurowo-socjalnego stoczni Sunreef Yachts

Park Handlowy Knurów

budowa samodzielnego obiektu handlowego