Firma Bati Invest laureatem nagrody Gazele Biznesu 2011

Naszą specjalnością jest budownictwo ogólne. Głównym zadaniem - kompleksowa realizacja procesu inwestycyjnego, zaś atutem - dbałość o jakość, odpowiedzialność za realizowane projekty i ekonomiczna optymalizacja przedsięwzięć budowlanych.

Profil działalności

Podstawowym obszarem działalności Bati-Invest jest wykonywanie robót budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy. Bati-Invest realizuje kompleksowo projekty z zakresu budownictwa komercyjnego obiektów handlowych, usługowych, hotelowych, przemysłowego oraz użyteczności publicznej.

Dzięki doświadczeniu w zakresie realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. budowanie od podstaw, remonty, adaptacje i prace wykończeniowe, jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej kompleksowe usługi. Specjalizujemy się w pracach remontowych działających obiektów, potrafimy szybko i sprawnie przeprowadzić prace budowlane, minimalizując ich wpływ na normalne funkcjonowanie mieszczących się tam instytucji.

Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość usług, profesjonalne i nowatorskie podejście do realizowanych inwestycji, przy zachowaniu dbałości o bezpieczeństwo całego procesu inwestycyjnego. Stosujemy wysokie standardy prowadzonych przedsięwzięć, dbając o ich ekonomiczną optymalizację. Poprzez umiejętne zarządzanie projektami oraz szybkie terminy realizacji inwestycji udowodniliśmy już, że jesteśmy wiarygodnym i stabilnym partnerem w biznesie.

Odpowiedzialność w biznesie

Branża budowlana zwykle uważana jest za jedną z bardziej niebezpieczniejszych. Jest kojarzona z podwyższonym ryzykiem w zakresie BHP i degradacją środowiska naturalnego.

W ramach oferowanych usług ogólno-budowlanych, jak i w zakresie realizowanych instalacji technicznych spółka Bati-Invest dba o każdy detal usług projektowych i wykonawczych mając na względzie satysfakcję naszych Klientów, ale także troskę o środowisko naturalne i bezpieczeństwo pracowników i podwykonawców. Zatrudniamy specjalistów posiadających uprawnienia budowlane bez ograniczeń wszystkich odpowiednich do zadania specjalnościach, dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi ekipami budowlanymi, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa na budowie zgodnie z planem BIOZ. We wszystkich strategicznych decyzjach uwzględniamy kwestie związane z interesem społecznym i ochroną środowiska.
 

Zarys historii

Na początku 2009 roku spółka Bati-Invest wyodrębniła się ze struktur firmy HTEP Polska Sp. z o.o. pracującej od ponad 12 lat w branży budowlanej, instalatorskiej, ale także w dziedzinie produkcji luksusowych katamaranów. Wydzielenie sektora budowlanego ze struktur firmy podyktowane było dbałością rozwój tej gałęzi działalności, zabezpieczeniem interesów oraz coraz wyższą satysfakcją naszych stałych i potencjalnych klientów.

Była to bardzo trafna decyzja, dzięki której nastąpił szybki rozwój firmy wspierany dobrą koniunkturą na rynku budowlanym.

Jako młoda spółka, posiadamy więc bardzo duże doświadczenie oparte na zbudowanej przed laty, stabilnej i wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej wspomaganej przez wyspecjalizowane zespoły budowlańców, monterów i instalatorów. Współpracujemy z grupą stałych partnerów i dostawców, dzięki czemu nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie.

Logotypy Bati Invest do pobrania tutaj